Sıkca Sorulan Sorular

Ciddiask.net Üyeleri Arayıpda Para İstemez

Sayın ciddiask.com üyeleri sitemizden her hangi birisi yada birileri sizleri arayıp da asla para istemez.Lütfen tanımadığınız kişilere para göndermeyiniz

Mobil Ödeme Nasıl Yapılır

Öncelikle Ödeme yapacağınız miktar seçilir,ödeme butonlarından birine tıkladıktan sonra açılan sayfada numaranızı giriniz, Daha sonra yazmış olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj gelir o mesaja sadece evet yazıp gönderdikten sonra işlem çekilir ve otomatik olarak gold üye olursunuz.

Kredi Kartı Ödemesi Güvenlimidir??

3D Secure Güvenli Ödeme Sistemidir, Siz ödeme işlemi yaptıktan sonra hattınıza gelen şifreyi girdikten sonra ödemeniz çekir, yani bilginiz dışında ödeme gerçekleşemez.

Havale İle Ödeme Yaparsam Size Nasıl Bildirebilirim.

Ödeme sayfasındaki banka hesap bilgilerine gereken ucreti yatırdıktan sonra online yardım bölümünden Kaç aylık ödeme yaptığınıza dair bilridim gönderdikten sonra sitemizdeki editör arkadaşlar en kısa zamanda üyeliğinizi Gold uyeliğe yükseltecektir.

Gold Üyeliğin Bana Ne Faydası Olacak

Mesaj Gönderme, Daha yüksek mesaj kutusu, Detaylı Arama, En yakınındakileri bulma, Ruh ikizini bulma, Haritadan Arama, Hediye Gönderme, Göz Kırpabilme, Çarpıldım talebi gönderme, Sınırsız süreli sohbet edebilme, Sınırsız profil gezebilme, Profil yorumu yapabilme, Sınırsız arkadaşlık talebi gönderebilme, Daha fazla resim yükleme, Sohbet Edebilme, Görüntülü Sohbet Edebilme (yakında), Aynı anda birden fazla kişi ile sohbet edebilme, Üye arama, Resim ekliyebilme Ve Ayrıca İstenildiği zaman KULLANICI ADINI değiştirebilme.

Gold Üyeyim Şifremi Başkasına Verebilirmiyim?

Ciddiask.net olarak güvenlik açısından Şifrenizi İkinci bir kişiye vermenizi kesinlikle tasvip etmiyoruz. Aksi taktirde Sorumluluğu Ciddiask.net kabul etmez..

Ciddiask.Coma Sonsuz Teşekkürler..

bir gün internete girip kendime kız arkadaş bulmak için site site dolaşıyordum,çoğu site bana inandırıcı gelmedi ve tesadüf eseri Ciddiask.com sitesini vermiş olduğu reklamlardan gördüm,ilk başlarda sitenin adı bana bir güven verdi ve siteye üye oldum bir iki gün sonra dikkatimi çeken bir bayan üyeye mesaj attım ve o bayanla tanıştık yaklaşık 8 aydır hayatımın tek aşkı 2 ay sonrada düğünümüz olacak inşallah,Benim bu sitede artık işim bitti çünkü hayatımın aşkını ciddisk.com da buldum sizlere sonsuz teşekkülerimi borç bilirim..

Yurt Dışından Katılan Üyeler Para İstiyor Ne Yapmalıyız?

Bu konuda defalarca şikayet oldu ve defalarca üyelerimizi uyardık.Yurt dışından katılan,özellikle Bulgaristandan ve Romanyadan katılan bayan üyelere kesinlikle para göndermeyiniz.Ülkelerinde Türkiyede'ki erkekleri dolandırmaya yönelik bir şebeke oluşturmuşlar,Bu kişiler öncelikle kendilerine aşık edip sonrada duygusal sömürü yaparak kendilerini acındırıp erkeklerden para isteme talepleri sıkça görülmektedir.Parayı bir defa gönderdikten sonra ard arda defalarca para isteme talebinde bulunurlar,Ciddiask.net olarak defalarca uyardık ve uyarmaya da devam ediyoruz.Bu kişilere kesinlikle ama kesinlikle para göndermeyiniz.Bu kişilere para gönderdiğiniz taktirde www.ciddiask.net olarak sitemiz kesinlikle sorumlu değildir...

Sitedeki Bayan Üyelerin Verdiği Bazı Telefon Numaraları Farklı

00 ile başlayana yabancı numaraları kesinlikle aramayınız size çağrı atsalarda kesinlikle aramayınız, bunlar bulgaristandan katılan sahtekar bayan üyelerdir asla para göndermeyiniz..Evlilik vaadiyle yada yanınıza gelecek vaadiyle yada sizinle görüşmek için para talebinde bulunsalar da asla göndermeyiniz..Aksi Durumda sitemiz sorumlu değildir..